Pályázatok
Longboard manufaktúra logó tervezés
Koncepciók (59)
Oldalak
Feladat leírása
A Lunda Boards egy induló kis longboard manufaktúra, amely a világ legmenőbb márkáival szeretné felvenni a versenyt, elsősorban személyreszabhatósággal és egyéb kreatív megoldásaival. Első évben szeretnénk a hazai piacon megvetni a lábunkat, majd exportálni is.
Feladat leírása
Egy kis manufaktúra vagyunk, ketten testvérek kezdtük, azóta 1 fővel gyarapodva 3 fiatal srác dolgozik a longboardok fejlesztésén és jó fél tucat festőművészünk igyekszik tökéletesre pingálni a deszkákat.
Feladat leírása
A Lunda Boards logójának megtervezése. A logónál fontos leküzdendő akadály: Mivel sok teljesen különböző stílusú deszkán fog megjelenni, nem szerencsés ha nagyon elüt azoktól. Ezért az az elképzelésünk, hogy a logó egy része, vagy egésze kiemelhető, mint forma és akik a deszkák designját készítik, azok az éppen adott stílus szerint töltik ki az egységes és felismerhető körvonalon belüli részt. (Akár a különböző deszka stílusoknak különböző, mégis koherens logó formái is lehetnének, amik kitöltésre kerülnek a deszkán.) Egyéb felületeken a logó teljes egészében jelenne meg. Erre a problémára természetesen egyéb kreatív megoldásokat is szívesen fogadunk. A Lunda egyébként egy aranyos madárfajnak a neve, de a megjelenés során nem ragaszkodunk egyáltalán magához a madár kinézetéhez vagy színeihez.
Feladat leírása
Elsősorban dinamikus, nem egyértelmű, akár picit zavarba ejtő, de sportos, fiatalos, divatos színvilágú arculat. Cél lehet hogy az arculat valami újat nyújtson, lehessen vele játszani a különböző felületeken.
Feladat leírása
Elsősorban városi fiatalok 14-30 -as korosztálya, akiknek fontos az önkifejezés, lazaság, korral haladás, divat, kis-közösségek (longboardos közösségek) és sok esetben a valamilyen szintű lázadás.
Feladat leírása
Fő üzenetünk, hogy a termékeket egy hazai manufaktúra készíti (persze hosszú távon cél a külföldi értékesítés) és termékeink egyénileg kusztomizálhatók, illetve saját fejlesztésú újdonságokat tartalmaznak.
Feladat leírása
Célközönségem azt mondja róla, hogy valami újat mutatott egy nehéz terepen, az eddig is csupa újdonságot mutató longboard iparágban. Egyénileg igényre szabható és olyan kis gag-eket tartalmaz, amik szájról szájra járnak.
Feladat leírása
Elsősorban social médiában posztok és hirdetések formályában, longboardos event-eken, a logó, akár molinón, deszkás boltokban deszkatartó állványokon, szórólapokon és természetesen magukon a longboardokon.
Feladat leírása
Sportos, könnyed.
Feladat leírása
Sémák és túl specifikus elemek, amik nehezen passzolnak egyéb design stílushoz.
Feladat leírása
Egyéb nem szokványos megoldásokat + kis extrákat (ez most nem fókusz, de pl. ha lenne weboldal akkor görgetésre hullámozna a logó...vagy bárhol bármi, ami megvalósítható) örömmel fogadunk!!
Fórum

Sziasztok! Mikor várható eredményhirdetés? Köszönöm
- A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges

Gratula a győztesnek, zseniális a logó!
- A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges
Hozzászólás